Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Other
ka: სხვა

en: Style
ka: სტილი
