Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Text
kk: Текст

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Mode
kk: күй

en: Other
kk: Басқа
