Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ

en: Target
kn: ಗುರಿ
