Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Text
ku: دەق

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Mode
ku: جۆر

en: Other
ku: هیتر
