Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Text
lt: Tekstas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Mode
lt: Būdas

en: Other
lt: Kiti

en: Style
lt: Stilius

en: Relationship
lt: Ryšys

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas
