Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Mode
nn: Modus

en: Other
nn: Andre
