Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Text
pl: Tekst

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Mode
pl: Tryb

en: Other
pl: Inne

en: Style
pl: Styl

en: Relationship
pl: Powiązanie

en: Classes
pl: Klasy

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Target
pl: Cel

en: Link options
pl: Opcje odnośnika

en: Display even if view has no result
pl: Wyświetlaj nawet, gdy widok jest pusty

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
pl: Etykieta tego obszaru będzie widoczna tylko na stronach administracyjnych.

en: The description displayed when hovering over the link.
pl: Opis wyświetlany po najechaniu kursorem na odnośnik.

en: Specifies the relationship between the current page and the link. Enter 'nofollow' here to nofollow this link.
pl: Określa powiązanie między aktualną stroną a odnośnikiem. Wprowadź 'nofollow', żeby wyszukiwarki nie indeksowały odnośnika.

en: Enter additional classes to be added to the link.
pl: Wprowadź dodatkowe klasy, które będą dodane do odnośnika.

en: Enter additional styles to be applied to the link.
pl: Wprowadź dodatkowe style, które będą dodane do odnośnika.

en: Specifies where to open the link. Using this attribute breaks XHTML validation.
pl: Określa jak otwierać odnośnik. Ten atrybut nie jest zgodny z walidacją XHTML.
