Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Name
ps: نوم

en: Text
ps: متن

en: Other
ps: نور

en: Style
ps: ډول

en: Relationship
ps: اړيكې

en: Target
ps: موخه

en: Link options
ps: تړونی غوراوي
