Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
