Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Text
sl: Besedilo

en: Mode
sl: Način
