Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Text
ta: உரை

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Mode
ta: முறை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Style
ta: பாணி

en: Relationship
ta: உறவு
