Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Text
ug: تېكىست

en: Mode
ug: مودېل

en: Other
ug: باشقا

en: Target
ug: ئوبيېكت
