Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Text
uk: Текст

en: User ID
uk: ID користувача

en: Mode
uk: Режим

en: Other
uk: Інше

en: Style
uk: Стиль

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: Classes
uk: Класи

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Target
uk: Ціль

en: Link options
uk: Параметри посилання

en: Display even if view has no result
uk: Показувати, навіть якщо вид порожній

en: Follow
uk: Продовжити

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
uk: Мітка цієї області, яка буде відображена лише адміністративно.

en: The description displayed when hovering over the link.
uk: Опис відображається при наведенні курсора над посиланням.

en: Enter additional classes to be added to the link.
uk: Введіть додаткові класи, які будуть додані до посилання.

en: Enter additional styles to be applied to the link.
uk: Введіть додаткові стилі, які будуть додані до посилання.
