Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Text
vi: Văn bản

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Mode
vi: Chế độ

en: Other
vi: Khác

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Relationship
vi: Quan hệ

en: Display even if view has no result
vi: Trình bày cả khi view không có kết quả

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
vi: Nhãn cho vùng này, chỉ được hiển thị trên các trang quản trị.
