Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Text
ar: نص

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Mode
ar: النمط

en: Other
ar: آخر

en: Style
ar: نمط

en: Relationship
ar: العلاقة

en: Link options
ar: خيارات الرابط

en: Display even if view has no result
ar: عرضه ولو كانت الرؤية دون نتائج
