Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Name
az: Ad

en: Text
az: Mətn

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Mode
az: Rejim

en: Other
az: Digər

en: Style
az: Stil

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Target
az: Hədəf

en: Link options
az: Bağlantı seçimləri

en: Display even if view has no result
az: Görünüşün nəticəsi olmasa belə göstərin
