Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Other
bo: གཞན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Display even if view has no result
bo: མཐོང་རིས་ལ་མཇུག་འབྲས་མེད་ཀྱང་མངོན་པ
