Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Other
ca: Altres

en: Style
ca: Estil

en: Relationship
ca: Relació

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Link options
ca: Paràmetres de l'enllaç

en: Display even if view has no result
ca: Mostra-ho encara que la vista no tingui resultats

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
ca: L'etiqueta per aquesta àrea de text que es mostrarà només a l'administració.
