Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Text
da: Tekst

en: User ID
da: Bruger ID

en: Mode
da: Tilstand

en: Other
da: Anden

en: Style
da: Typografi

en: Relationship
da: Forbindelse

en: Classes
da: Klasser

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: Target
da: Mål

en: Reply text
da: Svartekst

en: Link options
da: Link-muligheder

en: Display even if view has no result
da: Vis selv om viewet ikke har noget resultat

en: Follow
da: Følg

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
da: Betegnelsen for dette område bliver kun vist administrativt
