Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Text
eo: Teksto

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Other
eo: Alia
