Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Text
et: Tekst

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Mode
et: Viis

en: Other
et: Muu

en: Style
et: Stiil

en: Relationship
et: Seos

en: Classes
et: Klassid

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Target
et: Siht

en: Link options
et: Lingi valikud

en: Display even if view has no result
et: Kuva isegi siis kui vaade ei sisalda tulemusi

en: The description displayed when hovering over the link.
et: Kirjeldus, mida kuvatakse menüüpunktist hiirega üle libistades.

en: Specifies the relationship between the current page and the link. Enter 'nofollow' here to nofollow this link.
et: Viite ja allika suhe. Võimalik sisestada "nofollow" parameeter.

en: Enter additional classes to be added to the link.
et: Sisesta täiendavad CSS klassid.

en: Enter additional styles to be applied to the link.
et: Sisesta täiendavad CSS stiilid.

en: Specifies where to open the link. Using this attribute breaks XHTML validation.
et: Määrab, millses aknas viide avada. Selle parameetri kasutamine rikub XHTML valideerimise tulemused.
