Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Text
fa: متن

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Mode
fa: سبک

en: Other
fa: ساير

en: Style
fa: سبک

en: Relationship
fa: رابطه

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Target
fa: مقصد

en: Follow
fa: دنبال کن

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
fa: عنوان این منطقه که فقط در بخش‌های مدیریتی نمایش داده خواهد شد.
