Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: Other
gu: અન્ય

en: Relationship
gu: સંબંધ
