Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Text
he: טקסט

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Other
he: אחר

en: Style
he: סגנון

en: Relationship
he: יחס

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Reply text
he: טקסט מענה

en: Link options
he: אפשרויות קישור

en: Display even if view has no result
he: הצג גם אם להיבט אין תוצאה

en: Follow
he: מעקב
