Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Text
hi: लेख

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Mode
hi: प्रकार

en: Other
hi: अन्य

en: Style
hi: अंदाज

en: Relationship
hi: संबंध
