Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Text
hu: Szöveg

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Mode
hu: Mód

en: Other
hu: Egyéb

en: Style
hu: Stílus

en: Relationship
hu: Kapcsolat

en: Classes
hu: Osztályok

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Target
hu: Cél

en: Reply text
hu: Válasszöveg

en: Link options
hu: Hivatkozási lehetőségek

en: Display even if view has no result
hu: Megjelenítés akkor is, ha a nézetnek nincs eredménye

en: Follow
hu: Követés

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
hu: Ennek a területnek a címkéje kizárólag adminisztratív esetben jelenik meg.
