Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Mode
hy: Ռեժիմ
