Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Name
id: Nama

en: Text
id: Teks

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Other
id: Lainnya

en: Style
id: Gaya

en: Relationship
id: Hubungan

en: Text to display
id: Teks untuk ditampilkan

en: Link options
id: Opsi tautan

en: Display even if view has no result
id: Tampilkan walaupun view tidak ada hasilnya

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
id: Judul untuk area ini yang akan ditampilkan hanya pada halaman pengaturan
