Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Text
is: Texti

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Mode
is: Hamur

en: Style
is: Stíll

en: Relationship
is: Tengsl
