Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Text
it: Testo

en: User ID
it: ID utente

en: Mode
it: Modalità

en: Other
it: Altro

en: Style
it: Stile

en: Relationship
it: Relazione

en: Classes
it: Classi

en: Text to display
it: Testo da visualizzare

en: Link options
it: Opzioni collegamento

en: Display even if view has no result
it: Visualizza anche se la vista non da risultati

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
it: Etichetta per questo settore che verrà visualizzata solo per l'amministratore.
