Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Text
jv: Teks

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Other
jv: Liyané

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Display even if view has no result
jv: Tudhuhna saknajan ora ānā hasilé

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
jv: Judul kanggo area iki sing arep ditudhuhna kanggo pengaturan
