Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Text
lv: Teksts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Mode
lv: Režīms

en: Other
lv: Citi

en: Style
lv: Stils

en: Relationship
lv: Attiecība

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Target
lv: Mērķis

en: Link options
lv: Saites iespējas

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: Follow
lv: Seko

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
lv: Apgabala iezīme, kas tiks attēlota tikai administratoram.
