Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Mode
ml: മോഡ്
