Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Name
mn: Нэр

en: Text
mn: Текст

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Mode
mn: Горим
