Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Text
ne: अक्षर

en: Mode
ne: प्रकार
