Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Name
nl: Naam

en: Text
nl: Tekst

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Mode
nl: Modus

en: Other
nl: Andere

en: Style
nl: Stijl

en: Relationship
nl: Relatie

en: Classes
nl: Klassen

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Target
nl: Doel

en: Link options
nl: Linkopties

en: Display even if view has no result
nl: Altijd weergeven, zelfs als het overzicht geen resultaten heeft

en: Follow
nl: Volgen

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
nl: Het bij dit tekstveld horende label wordt alleen in het beheerscherm weergegeven.
