Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Text
oc: Tèxte

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Mode
oc: Mòde

en: Other
oc: Autre

en: Style
oc: Estil

en: Relationship
oc: Relacion

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Target
oc: Cibla

en: Display even if view has no result
oc: Afichar meteissa se la vista a pas de resultat

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
oc: L'etiqueta d'aquesta zone, visible solament per les administrateurs.
