Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Mode
ro: Mod

en: Other
ro: Altele

en: Style
ro: Stil

en: Relationship
ro: Relație

en: Classes
ro: Clase

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afișsat

en: Target
ro: Țintă

en: Link options
ro: Opțiunile legăturii

en: Display even if view has no result
ro: Afișați chiar dacă view-ul nu are nici un rezultat
