Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Mode
sk: Režim

en: Other
sk: Ostatné

en: Style
sk: Štýl

en: Relationship
sk: Vzťah

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Target
sk: Cieľ
