Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: User ID
sr: ID корисника

en: Mode
sr: Режим
