Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Mode
sv: Läge

en: Other
sv: Övriga

en: Style
sv: Stil

en: Relationship
sv: Relation

en: Classes
sv: Klasser

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Target
sv: Mål

en: Link options
sv: Länkalternativ

en: Display even if view has no result
sv: Visa även om vyn inte har något resultat

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
sv: Etiketten för detta område kommer endast att visas administrativt.
