Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Other
te: ఇతర

en: Style
te: శైలి
