Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Text
th: ข้อความ

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Relationship
th: ความสัมพันธ์

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
