Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Text
tr: Metin

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Mode
tr: Kip

en: Other
tr: Diğer

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Relationship
tr: İlişki

en: Classes
tr: Sınıflar

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Target
tr: Hedef

en: Link options
tr: Bağlantı seçenekleri

en: Display even if view has no result
tr: Görünüm hiçbir sonuç vermese bile göster

en: Follow
tr: İzle

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
tr: Bu alan için sadece yönetim amaçlı kullanılacak etiket.

en: The description displayed when hovering over the link.
tr: Bağlantının üzerine gelindiğinde gösterilen açıklama.
