Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Text
ur: متن

en: Mode
ur: طریقۂ کار
