Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Source
bo: ཁུངས

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: 1 min
bo: སྐར་མ་ 1
