Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Message text
el: Κείμενο μηνύματος

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Source
el: Πηγή

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: 3 hours
el: 3 ώρες

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα
