Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Source
eu: Iturburua

en: Content Type
eu: Eduki Mota
