Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Message text
pl: Tekst wiadomości

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Source
pl: Źródło

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: 3 hours
pl: 3 godziny

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: Creation Date
pl: Data utworzenia

en: 1 min
pl: 1 minuta

en: Now processing @tweet
pl: W tej chwili przetwarzany jest @tweet
