Twitter Field Pull (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Message text
ru: Текст сообщения

en: 1 day
ru: 1 день

en: Full name
ru: Полное имя

en: Source
ru: Источник

en: Content Type
ru: Тип материала

en: 3 hours
ru: 3 часа

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: 12 hours
ru: 12 часов

en: Login name
ru: Имя для входа

en: The login account of the Twitter user.
ru: Аккаунт для пользователя Twitter.

en: The ID of the Twitter status message.
ru: ID статуса сообщения Twitter.

en: The text of the Twitter message.
ru: Текст Twitter сообения.

en: The name of the application that posted the Twitter message.
ru: Имя приложения, которое отправило Twitter сообщение.

en: The full name Twitter account user.
ru: Полное имя пользователя Twitter в аккаунте.

en: Profile image
ru: Изображение профиля

en: The image used by the Twitter account.
ru: Изображение, используемое в Twitter аккаунта.

en: Link urls to their destinations
ru: URL-ы ссылок на их место назначения

en: Link Twitter @usernames to their Twitter.com urls
ru: Ссылка @usernames Twitter на их адреса Twitter.com

en: Link Twitter #hashtags to another url
ru: Ссылка #hashtags Twitter на другой url
